Blog

Latest Industry News

AUTO KRAS nowa strona www

Witamy na nowej stronie internetowej firmy AUTO KRAS Białystok

Rok 2015 upływa w naszej firmie pod znakiem zmian. Zdecydowaliśmy się zbudować nową stronę www, tak by ułatwić Państwu szybką orientację w szerokiej ofercie naszej firmy i umożliwić łatwi i sprawne odnajdywanie potrzebnych informacji. Nowa strona to efekt naszych głębokich przemyśleń, wpartych Państwa uwagami, które zostawialiście nam kontaktując się z naszą firmą.

Obok standardowych informacji opisujących historię naszej firmy, kontakt z nami – doprecyzowujemy zakładki OFERTA i CENNIK, tak by dać Państwu gotowy i funkcjonalny produkt informacyjny. Na stronie będą się też pojawiały Aktualności – wpisy z bieżącej działalności firmy, zmian w ofercie, nowych produktach czyusługach. Pragniemy, by strona była narzędziem komunikacji z Państwem – naszymi klientami, by informować, przypominać i uczyć, a przede wszystkim, by pomagać.

 

Liczymy w dalszym ciągu na konstruktywne uwagi z Państwa strony, są am one niezbędne po to, by doskonalić to świetne narzędzie komunikacji z Wami.

 

Dziękujemy i zapraszamy na naszą nową stronę jak najczęściej!

 

AUTO KRAS Białystok

Leave comments

Your email address will not be published.*You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to top