AKTUALNOŚCI

Blacharstwo Lakiernictwo Serwis i Naprawa Aut Białystok na Najwyższym Poziomie. Mechanik Samochodowy Klimatyzacja Opony Białystok

Powakacyjny Kompleksowy Przegląd Aut

Auto-Kras powakacyjny przegląd samochodówWitamy Państwa bardzo serdecznie. Sezon wakacyjny i urlopowy zbliża się ku końcowi. Dla wielu z nas to powrót naszym autem z dalekich nieraz wypraw (urlopy w górach, nad morzem, poza granicami Polski, z Bułgarii, Chorwacji, nawet Hiszpanii). Nasze auta przejechały właśnie po kilkaset, a nawet kilka tysięcy kilometrów, w dosyć trudnych warunkach (wysokie temperatury, dodatkowe obciążenie bagażami).

Warto w tej sytuacji wykonać kompleksowy przegląd samochodu, tak by dalej wiernie nam służył w dojazdach do pracy, zbliżającej się szkoły, weekendowych wypadach poza miasto. Serwis samochodowy Auto-Kras Sp. z o.o. proponuje Państwu przeprowadzenietakiego kompleksowego przeglądu samochodu i wykonaniu diagnostyki, ewentualnych napraw, wymian zużytych części.

Ponad 40 lat doświadczenia w kompleksowej obsłudze serwisu i naprawy aut pozwala nam wykonywać je kompleksowo i precyzyjnie. Nasi mechanicy to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy zadbają o Twoje auto.

Zapraszamy serdecznie – zespół [...]

AUTO KRAS nowa strona www

Witamy na nowej stronie internetowej firmy AUTO KRAS Białystok

Rok 2015 upływa w naszej firmie pod znakiem zmian. Zdecydowaliśmy się zbudować nową stronę www, tak by ułatwić Państwu szybką orientację w szerokiej ofercie naszej firmy i umożliwić łatwi i sprawne odnajdywanie potrzebnych informacji. Nowa strona to efekt naszych głębokich przemyśleń, wpartych Państwa uwagami, które zostawialiście nam kontaktując się z naszą firmą.

Obok standardowych informacji opisujących historię naszej firmy, kontakt z nami – doprecyzowujemy zakładki OFERTA i CENNIK, tak by dać Państwu gotowy i funkcjonalny produkt informacyjny. Na stronie będą się też pojawiały Aktualności – wpisy z bieżącej działalności firmy, zmian w ofercie, nowych produktach czyusługach. Pragniemy, by strona była narzędziem komunikacji z Państwem – naszymi klientami, by informować, przypominać i uczyć, a przede wszystkim, by pomagać.

 

Liczymy w dalszym ciągu na konstruktywne uwagi z Państwa strony, są am one niezbędne po to, by doskonalić to świetne narzędzie komunikacji z Wami.

 

Dziękujemy i zapraszamy na naszą nową stronę jak najczęściej!

 

Back to top